-11%

Vivoactive 4

Достапност:

Достапно за одложена нарачка


Димензии: 45.1 x 45.1 x 12.8 mm

Стакло: Corning® Gorilla® Glass 3

Тежина: 50.5 g

Водоотпорност: 50 m

Осетлив екран на допир

Времетраење на батерија: GPS mode: до  13 часа
Smartwatch mode: до 7 дена

Сензори: GPS, GLONASS, Garmin Elevate™ wrist heart rate monitor, компас, термометар, акцелеметар, барометарски алтиметар

Смарт нотификации

Garmin Pay

Записник на активности: потрошени калории, искачени скали, пратење на спиење, Movebar, Auto goal

Разни апликации за вежбање во теретана, велосипедизам, трчање, пливање во базен, голф, скијање, бордање на снег

16,900 ден 18,900 ден

Достапно за одложена нарачка

SHOPPING CART

close