Venu™

Достапност:

Достапно за одложена нарачка


Димензии: 43.2x 43.2 x 12.4 mm
Резолуција на екран: Водоотпорност : 390x 390 пиксела
Тип на дисплеј: AMOLED
Сензори : GPS, GLONASS< GALILEO, барометар, алтиметар, триоскен компас, термоментар
Смарт нотификации
Функции за : Трчање, пливање, велосипедизам, планинарење, скијање, кајак, голф

 

 

23,500 ден

Достапно за одложена нарачка

SHOPPING CART

close