,

Ricoh SP330dn

Достапност:

Нема на залиха


Компактен и професионален А4 црно бело печатач за едноставно печатење
Брзина:32 страни во минута
Формат: A4
Дуплекс: Автоматски
Wifi: Да

11,000 ден

Нема на залиха

SHOPPING CART

close