,

GARMIN vivomove 3 Style


Овој рафиниран хибриден паметен часовник, со големина 42мм, го комбинира традиционалниот изглед на аналоген часовник со основните паметни карактеристики на кои сметате за да бидете во чекор со вашиот напорен живот.

18,990 ден

Исчисти
color

Black, Rose Gold

Може да ви се допаѓа и…

SHOPPING CART

close