Garmin vívoactive® 4S

Достапност:

Достапно за одложена нарачка


Garmin Vivoactive 4s GPS smartwatch дизајниран за активен животен стил

  • Внимавајте на вашето здравје 24/7 со Pulse Ox1 и Body Battery monitor за следење на енергијата и следете го дишењето, менструалниот циклус, стресот, спиењето, отчукувањата на срцето, хидратацијата и друго
  • Лесно преземете песни на вашиот часовник, вклучувајќи плејлисти од сметката на Spotify, Amazon Music или Deezer и поврзете се со слушалки (се продаваат одделно) за слушање без телефон
  • Снимете ги сите начини за движење со повеќе од 20 вчитани GPS и спортски апликации во затворен простор, вклучувајќи јога, трчање, пливање и друго
  • Добијте вежби едноставни за следење, анимирани вежби директно на екранот, вклучувајќи интензитет, кардио, јога и Пилатес
  • Траење на батеријата: до 8 дена во режим на смарт часовник; до 6 часа во активен режим со GPS и музика

19,990 ден

Исчисти

SHOPPING CART

close