,

GARMIN vivoactive 4


  • Внимавајте на вашето здравје 24/7 со Pulse Ox1 и Body Battery ™ енергетски монитор и следење на дишењето, менструалниот циклус, стресот, спиењето, отчукувањата на срцето, хидратацијата и друго
  • Лесно преземете песни на вашиот часовник, вклучително и списоци со песни од вашата сметка на Spotify Spot, Amazon Music или Deezer и поврзете се со слушалки (се продаваат одделно) за слушање без телефон
  • Снимете ги сите начини на движење со повеќе од 20 претходно вчитани GPS и спортски апликации во затворен простор, вклучувајќи јога, трчање, пливање и повеќе
  • Добијте анимирани тренинзи што може да се следат лесно на вашиот екран на часовник, вклучувајќи сила, кардио, јога и пилатес
  • Траење на батеријата: до 8 дена во режим на паметен часовник; до 6 часа во режим на GPS и музика

19,990 ден

Исчисти
color

Shadowgray, Slate

SHOPPING CART

close