Garmin Venu®

Достапност:

Достапно за одложена нарачка


Garmin Venu® GPS smartwatch со amoled екран дизајниран за активен животен стил

  • AMOLED дисплеј и до 5 дена траење на батеријата во режим на смарт часовник; до 6 часа во GPS режим со музика
  • Внимавајте на вашето здравје 24/7 со најширокиот распон на опции за целодневно следење на здравјетo
  • Лесно преземете музика на вашиот часовник за слушање без телефон
  • Снимете ги сите начини за движење со повеќе од 20 вчитани GPS и спортски апликации во затворен простор
  • Добијте лесни за следење, анимирани вежби директно на екранот за гледање

23,900 ден

Исчисти

SHOPPING CART

close