,

Паметен Универзален Далечински Контролер

Достапност:

Нема на залиха


  • Временско подесување
  • Контролирање преку апликација
  • DIY учење
  • Обемна IR софтверска библиотека
  • Сенаменски далечински управувач

Се што ви треба е вашиот телефон! Со еден управувач  контролирајте ги сите инфраред уреди: климатизери, TV, појачувања…

Компетабилен со 99% од домашните уреди, со импресивна покриеност од 360 степени.

1,400 ден

Нема на залиха

SHOPPING CART

close